Wielki Finał Ligi Biegów Górskich Dare2b w Ustroniu

24 listopada 2018 roku Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. W tym dniu w Beskid Śląski zawitają najlepsi polscy biegacze górscy oraz goście z zagranicy, aby rozstrzygnąć całoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2018. Po raz trzeci odbędzie się tam bowiem Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare2b.

Czym jest Liga Biegów Górskich?

Funkcjonująca od 2009r. Liga Biegów Górskich to cykl ponad 200 zawodów biegowych rozgrywanych w górach na terenie Polski. Projekt adresowany jest do wszystkich miłośników biegów górskich z Polski jak i z zagranicy, zarówno amatorów jak i zawodników wyczynowych. Do końcowej klasyfikacji liczy się 12 najlepszych wyników danego zawodnika. Finał Ligi Biegów Górskich oraz  Wielka Gala Biegów Górskich, podczas której nastąpi wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i organizatorom, odbędą się 24 listopada w Ustroniu.

Klasyfikacja Ligi Biegów Górskich Dare2b: www.biegigorskie.pl

Uroczysta Gala i „Złote Kozice”

O godzinie 18:00 rozpocznie się Gala Biegów Górskich. Poznamy wtedy zwycięzców Ligi Biegów Górskich Dare2B, a organizatorom najlepszych polskich biegów górskich wręczone zostaną nagrody „Złote Kozice”. Rozdanie nagród odbędzie się na terenie głównego partnera zawodów – Uzdrowiska Ustroń w położonym na zboczu Równicy Hotelu Wilga.

Gala finałowa Biegów Górskich to święto biegaczy górskich. Dla osób biorących udział w lidze będzie to doskonała okazja do spotkania się poza biegowymi trasami. Po części oficjalnej odbędzie się na bankiet i zabawa przy muzyce w hotelowej Karczmie Zapiecek. To wspaniała okazja do spędzenia wieczoru w gronie najlepszych biegaczy górskich.

W ramach dodatkowej nagrody wszyscy zawodnicy Ligi Biegów Górskich z pierwszej 10 open oraz pierwszych trójek w kategoriach wiekowych i stylach będą mieli wstęp wolny.

Istnieje możliwość wykupienia biletów na udział dla osób, które chciałyby przy dobrej kuchni i muzyce poznać bliżej najlepszych polskich zawodników w tej coraz popularniejszej dyscyplinie sportowej.

Zamawianie biletów na Galę>>>

https://b4sportonline.pl/Wielka_Gala_Biegow_Gorskich

Program Gali:
– Wręczenie nagród zwycięzcom Ligi Biegów Górskich Dare2B
– Wręczenie nagród „Złote Kozice” dla najlepszych polskich biegów górskich
– Koncert na żywo zespołu Wiewiórka na Drzewie
– Bankiet i zabawa przy muzyce do północy
– Konkursy z nagrodami

Cena biletu: 50 zł /osoba
Uwaga: osoby z miejsc 1-10 open oraz pierwsze trójki w kategoriach wiekowych i stylach w ramach dodatkowej nagrody mają wolny wstęp na Galę!

Noclegi:
Uczestnicy rezerwują noclegi w Ustroniu indywidualnie.

W sprawie ewentualnych noclegów prosimy o kontakt mailowy: biuro@biegrzeznika.pl

Partnerzy i sponsorzy

Głównym sponsorem tytularnym Ligi jest brytyjska marka odzieży dla aktywnych Dare2b www.dare2b.com. Partnerami strategicznymi zawodów jest Uzdrowisko Ustroń oraz Miasto Ustroń, a głównym partnerem technicznym Kolej Linowa Czantoria.

hotel-wilga-ustron-z-zewnatrz6 hotel-wilga-ustron-z-zewnatrz7 hotel-wilga-ustron-pokoj11  hotel-wilga-ustron-pokoj94