Wielki Finał Ligi Biegów Górskich Dare2b w Ustroniu

25 listopada 2017 roku Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. W tym dniu w Beskid Śląski zawitają najlepsi polscy biegacze górscy oraz goście z zagranicy, aby rozstrzygnąć całoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2017. Po raz drugi odbędzie się tam bowiem Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare2b.

Czym jest Liga Biegów Górskich?

Funkcjonująca od 2009r. Liga Biegów Górskich to cykl ponad 150 zawodów biegowych rozgrywanych w górach na terenie Polski. Projekt adresowany jest do wszystkich miłośników biegów górskich z Polski jak i z zagranicy, zarówno amatorów jak i zawodników wyczynowych. Do końcowej klasyfikacji liczy się 12 najlepszych wyników danego zawodnika. Finał Ligi Biegów Górskich oraz  Wielka Gala Biegów Górskich, podczas której nastąpi wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i organizatorom, odbędą się 25 listopada w Ustroniu.

Klasyfikacja Ligi Biegów Górskich Dare2b: www.biegigorskie.pl

Uroczysta Gala i „Złote Kozice”

O godzinie 19:00 rozpocznie się Gala Biegów Górskich. Poznamy wtedy zwycięzców Ligi Biegów Górskich Dare2B, a organizatorom najlepszych polskich biegów górskich wręczone zostaną nagrody „Złote Kozice”. Rozdanie nagród odbędzie się na terenie głównego partnera zawodów – Uzdrowiska Ustroń w położonym na zboczu Równicy Hotelu Wilga.

Gala finałowa Biegów Górskich to święto biegaczy górskich. Dla osób biorących udział w lidze będzie to doskonała okazja do spotkania się poza biegowymi trasami. Po części oficjalnej odbędzie się na bankiet i zabawa przy muzyce w hotelowej Karczmie Zapiecek. To wspaniała okazja do spędzenia wieczoru w gronie najlepszych biegaczy górskich.

W ramach dodatkowej nagrody wszyscy zawodnicy Ligi Biegów Górskich z pierwszej 10 open oraz pierwszych trójek w kategoriach wiekowych i stylach będą mieli wstęp wolny. Udział w Gali warto potraktować jako swoiste sportowe Andrzejki, które przecież już niebawem i zabrać ze sobą drugą osobę.

Istnieje możliwość wykupienia biletów na udział dla osób, które chciałyby przy dobrej kuchni i muzyce poznać bliżej najlepszych polskich zawodników w tej coraz popularniejszej dyscyplinie sportowej.

Zamawianie biletów na Galę>>>

https://b4sportonline.pl/Wielka_Gala_Biegow_Gorskich

Po części oficjalnej zapraszamy na uroczysty bankiet w Hotelu Wilga a potem zabawę przy muzyce w karczmie Zapiecek. Będzie można dobrze zjeść, napić się i pobawić przy muzyce, do późna w nocy. To wspaniała okazja do spędzenia wieczoru w gronie najlepszych biegaczy górskich i organizatorów.
Zachęcamy już dzisiaj do rezerwacji biletów.

Bilet obejmuje:

  • udział w Gali wręczenia nagród Ligi Biegów Górskich Dare2B,
  • spotkanie z czołowymi biegaczami górskimi
  • poczęstunek w Karczmie Zapiecek i zabawę przy muzyce

Cena biletu: 100 zł /osoba
Uwaga: osoby z miejsc 1-10 open oraz pierwsze trójki w kategoriach wiekowych i stylach w ramach dodatkowej nagrody mają wolny wstęp na Galę!

Noclegi:
Uczestnicy rezerwują noclegi w Ustroniu indywidualnie.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt: biuro@biegrzeznika.pl lub pod numerem telefonu 537637675

Partnerzy i sponsorzy

Głównym sponsorem tytularnym Ligi jest brytyjska marka odzieży dla aktywnych Dare2b www.dare2b.com. Partnerami strategicznymi zawodów jest Uzdrowisko Ustroń oraz Miasto Ustroń, a głównym partnerem technicznym Kolej Linowa Czantoria.

Przygotowanie i oprawa gali oraz biegu: Fundacja Bieg Rzeźnika

hotel-wilga-ustron-z-zewnatrz6 hotel-wilga-ustron-z-zewnatrz7 hotel-wilga-ustron-pokoj11  hotel-wilga-ustron-pokoj94